çiş terapisi

 • içeni var, cildine süreni var. Doğal gençlik iksiri diyorlar. Yanık ve yara tedavisinde de inek idrarı kullanılıyormuş.

  Cilt için kullanılan kozmetiklerin bir çoğunda üre var. Bu ürünler cildi yumuşatmak için kullanılıyor genelde, misal excipial lipo vermişti doktor, bunun temelini üre oluşturuyor. bu yüzden cilde sürmek çok tuhaf değil gibi ama içmek... bilemedim.

  Bunun için sabahın ilk çişi kullanılıyor, orta kısmı. Hani şu idrar ve gebelik testlerinde de kullanılan kısım.

  @bastet, bilgi için sağol aşkım.

  1
 • başlığı okuyunca aklıma ilk çişimizi kontrol edebileceğimiz bi terapi yöntemi geldi.keşke öyle olaydı, sürekli işiyorum durduramıyorlar:(

  1
 • @128, ampa kontrol derken; kaçırma sorunu mu var? Eğer öyleyse kegel egzersizini dene derim. Doktorlar da tavsiye ediyor.

 • @amfibik, yok ampa diğer insanlardan daha çok çişe gidiyorum. evde falan sorun değil de, akşam sahilde kuma üç kez işemek hoş değil :(((

  bizi takip edin

  kırmızı elma sözlük © 2010 - 2015

  kırmızı elma sözlük, içeriği dünyanın değişik noktalarında bulunan yazarlarca oluşturulan bağımsız bir platformdur. kırmızı elma sözlük içeriği herhangi bir ön denetimden geçmeksizin yayımlanmakta ve doğruluğu garanti edilememektedir. bu web sitesinde yaratabileceği hukuki sakıncalar başta olmak üzere olumsuz bir durumla karşılaştığınızı düşünüyorsanız lütfen iletişim bölümünden kırmızı elma sözlük ekibi ile irtibata geçiniz. kırmızı elma sözlük dahilindeki her türlü içerik creative commons by-nc-nd koşulları altında lisanslanmıştır. içerik, kaynağı belirtilmek ve üzerinde değişiklik yapmamak koşuluyla ticari olmayan amaçlarla kullanılabilir.
  LGBT Pride


  webölye web design & web programming
  powered by webölye

  bir takım şeyler: iletisim / şikayet / reklam - s.s.s. - istatistikler - facebook - twitter - tumblr

  redtubevidio bokepsexfilme