bu adamın benim evimde ne işi var

 • Şu an ikea'dan aldığım deri koltuğumun-çok pahalı yani kız herkes alamaz onu demek istiyorum-üzerinde sereserpe uzanmış magazin d izleyen sevgilime bakarak içimden sarfettiğim cümle. Bi yerlerini kaşıya kaşıya mutfağıma falan giriyor, tüm eşyalarıma dokunuyor, gerizekali fantazileri yüzünden iççamaşırlarımı bile giyiyor. Allahim dayanamıyorum. Fanfini, gönül işleri falan iyi ama insana ara ara bazen wtf? durumlari olmuyor değil. Kendimi tuvalete kitleyip gidene kadar orda beklemek istiyorum.

 • @pisuvardaki siyah Kil 3, canım varoşlukta son nokta oldun elit olma Uğruna ikeayı Pahalı sanmalar falan?? Ne oldu ülkücülükten sıkılıp laikliğe mi dönüyorsun?

  Tanım: çok sarhoş gecelerin Sabahı akşamdan kalma Kalkıp salonda bir yabancıyı görme ve tam o anda aslında kendi salonunda olmadığını farketme.

  8
 • Kıskanılmak kadar güzel bir şey yok... Son günlerde bakıyorum bütün cemiyet benim deri koltuklarımi, ülķücü olmamı ve benim herkesi affetmemle alakalı bir şeyler yazıp çiziyor, söylüyor. Yahu adama sorarlar sananee! Lux düskünlüğüm, Ülkemi çok sevmem ve Kin tutmamam kimi ilgilendirir? Günahı bile var hem! Neyse gelelim yazımızın izzet tarzı kısmına; Rica etti hemen yazıyım dedim gerçi ben teklif ettim. Bu arada kocamın aldığı yeni telefondan yazıyorum, imla hatalarımı düzeltirsin izzet'cim.

  "bu yaz ne bekliyorsun hayattan" derseniz? Güzel bir balayı seyahati, mera mere'nin soyunu öğrenebilmesini, sancho panzo'ya mavi şallı cafe, astral'ciğime onu çok sevecek bir eş, aigai'ye akıl fikir, ciwan'a zaman öldürebileceği belediye kurslari, kendine queer kezban içinde bedava gülben ergen konseri bileti diliyorum...

  Eee yeter şiştim sanırım. Hadi hep sevgiyle kalın şimdilik hoşcakalın.

  5
 • Ya geçenlerde başıma geldi bu olay.
  Ben sadede iki kişi çağırmıştım bu herifi niye getirdiniz diye sordum. Meğer bunu niye getirdiniz dediğim kişi zaten benim asıl yazıştığım kişiymiş. Ben direk piyangodan çıkan yakışıklı ile muhatap oldum nedense.

  3
 • Nefret ettiğiniz şeyler,bi başkasının hayali olabilir ampalar. Evet... bu his benim hayalimdir.
  Evim olacak, eşyalarım olacak, içinde gezinen çıplak erkeğim olacak,daha ne isterim? Varsın sütyenimi taksın, varsın eşyalarımı ellesin...

  2
 • Evdeki yabancı diye dizi vardı bi ara onu anımsattı yazılan
  E psk nın siyasi görüşleri zaten Berna Laçin ile tıpatıp aynı. Acaba rol modeli mi aldı bu kadını çocukluğundan beri :/
  Psikoloğuma danıştım olabilirmiş.

  1

  bizi takip edin

  kırmızı elma sözlük © 2010 - 2015

  kırmızı elma sözlük, içeriği dünyanın değişik noktalarında bulunan yazarlarca oluşturulan bağımsız bir platformdur. kırmızı elma sözlük içeriği herhangi bir ön denetimden geçmeksizin yayımlanmakta ve doğruluğu garanti edilememektedir. bu web sitesinde yaratabileceği hukuki sakıncalar başta olmak üzere olumsuz bir durumla karşılaştığınızı düşünüyorsanız lütfen iletişim bölümünden kırmızı elma sözlük ekibi ile irtibata geçiniz. kırmızı elma sözlük dahilindeki her türlü içerik creative commons by-nc-nd koşulları altında lisanslanmıştır. içerik, kaynağı belirtilmek ve üzerinde değişiklik yapmamak koşuluyla ticari olmayan amaçlarla kullanılabilir.
  LGBT Pride


  webölye web design & web programming
  powered by webölye

  bir takım şeyler: iletisim / şikayet / reklam - s.s.s. - istatistikler - facebook - twitter - tumblr

  redtubevidio bokepsexfilme