borsa

 • bu haftadan itibaren bilançolar açıklanmaya başlayacak. yaklaşık iki hafta sürer. bilançolara göre ülke ekonomisinin de durumu belli olur gibi. bilançolar iyi gelirse bist'in bu seviyeleri dip olarak görülebilir ve iyi bir yükseliş gelebilir.

  hazır bilançolar açıklanacakken iyi fırsatlarda kendini göstermeye başlar. döviz getirisi olan ve borcu olmayan şirketler büyük ivme yakalayabilir. maden, turizm, silah ve havacılık şirketlerine şimdiden bakılabilir.

  uzak kalınması gereken şirketler ise inşaat, mobilya, beyaz eşya... bu şirketlerde pazar daralması çok fazla oldu.

... tümü ...

  bizi takip edin

  kırmızı elma sözlük © 2010 - 2015

  kırmızı elma sözlük, içeriği dünyanın değişik noktalarında bulunan yazarlarca oluşturulan bağımsız bir platformdur. kırmızı elma sözlük içeriği herhangi bir ön denetimden geçmeksizin yayımlanmakta ve doğruluğu garanti edilememektedir. bu web sitesinde yaratabileceği hukuki sakıncalar başta olmak üzere olumsuz bir durumla karşılaştığınızı düşünüyorsanız lütfen iletişim bölümünden kırmızı elma sözlük ekibi ile irtibata geçiniz. kırmızı elma sözlük dahilindeki her türlü içerik creative commons by-nc-nd koşulları altında lisanslanmıştır. içerik, kaynağı belirtilmek ve üzerinde değişiklik yapmamak koşuluyla ticari olmayan amaçlarla kullanılabilir.
  LGBT Pride


  webölye web design & web programming
  powered by webölye

  bir takım şeyler: iletisim / şikayet / reklam - s.s.s. - istatistikler - facebook - twitter - tumblr

  redtube