borsa

 • Çok acayip dolap çeviriyor birileri. Tüm gün ekside gezip son 20 dk artı geçip neredeyse +2 de kapatacaktı. Takip ettiğim kağıtların barları +7 ye tavan yapıp +2,5 la zor kapattı. Diğeri tüm günü ekside gezip +4,79 la kapattı.

  Full nakitteydim ve acayip zararla soğukta bekleyen bekçinin çükü gibi içine kaçmış durumdayım. Kafamı çıkaramadım. Köşede biraz nakitim olsa belki zararımı çıkaracak hareketleri yapabilirdim. Her zaman köşede nakitin olmalı ilkesini burada birkaç kere yazmama rağmen kendim kullanmadım.

  1
 • Hurgz fena çöktü cidden :/
  Benim hisse de fena düşüşte. Yükseleceğini umuyorum hala ASELSAN’ın :(

... tümü ...

  bizi takip edin

  kırmızı elma sözlük © 2010 - 2015

  kırmızı elma sözlük, içeriği dünyanın değişik noktalarında bulunan yazarlarca oluşturulan bağımsız bir platformdur. kırmızı elma sözlük içeriği herhangi bir ön denetimden geçmeksizin yayımlanmakta ve doğruluğu garanti edilememektedir. bu web sitesinde yaratabileceği hukuki sakıncalar başta olmak üzere olumsuz bir durumla karşılaştığınızı düşünüyorsanız lütfen iletişim bölümünden kırmızı elma sözlük ekibi ile irtibata geçiniz. kırmızı elma sözlük dahilindeki her türlü içerik creative commons by-nc-nd koşulları altında lisanslanmıştır. içerik, kaynağı belirtilmek ve üzerinde değişiklik yapmamak koşuluyla ticari olmayan amaçlarla kullanılabilir.
  LGBT Pride


  webölye web design & web programming
  powered by webölye

  bir takım şeyler: iletisim / şikayet / reklam - s.s.s. - istatistikler - facebook - twitter - tumblr

  redtube