boğma rakı

 • aboooo ben hayatımda bir kere içtim. oturduğum yerden kalkamadım hacı. ayrıca bende yeri ayrıdır. x-enişteniz içirmişti ilk. ah be gülüm neden gittin!!! sfsadgdag

  getirin boğma rakımı, bir sofra kuralım şuralara bir de türk sanat müziği açalım üf yea ben şimdiden moda girdim yani.

 • dedin mi hataya gideceksin. incir boğması içeceksin kırmızı renkte üffff. birde ilk süzümünü buldun mu yarım çay bardağıyla kıvamdasın arkadaş. beyaz boğma genelde kola ve gazozla karıştırılyor bide vişne suyu ile aman aman diyim göte güvenmeyen dokunmasın arkadaş.

  1
 • Hatay'ın el yapımı incir boğma rakısı. Başka bir yer gitmeyin.* Dört dublede kusturur*. Dikkat edilmesi gerekir; normal rakıya benzemez. Bir rakı sofrasında büyüğü devirmiştik iki kişi, biz de devrildik sonra.

  1
 • bodrumda aile yapımı boğma içmiştim.. yumuşacık ve enfesti.. keşke hep ondan içebilsem..
  bu yaz sakız adasından da suma aldım %80.. daha içmek kısmet olmadı.. bakalım içeceğiz..

 • yatmadan önce 1 çay bardağı sek fondip.

  yatağa uzan, ama uyuma, ilaç niyetine

  1
 • bir antakyalı olarak hala içmediğim için eksik hissediyorum. çok mu sert? hemen mi çarpıyor?
  bayramda bu başlıktaa

 • bu akşam itibariyle tanışmış olduk. halis mulis hatay yapımı. allaaam o da ne? rakıdan soğuyordum az kalsın lan. ama denemedim de demeyeceğim :/

 • el emeği göz nurudur fakar yapan kişinin insafına kalmışsınızdır. akol derecesi çoğu zaman %50nin üzerindedir. bir de tarifi doğru yapamamışsa zehirlenmek an meselesi.

  adana / hatay tarafındaki ile trakya tarafındaki boğma rakı birbirinden çok farklıdır. adana / hatay tarafındakini beğeneni daha denk gelmedim ama ne zaman bulgarlardan boğma alsam kesin bir yancı çıkar :). bazı yerlerde erik rakısı olarak ta geçer.

 • (bkz: hatay usülü boğma incir rakısı)

  evet normal rakılardan daha çok seviyorum. Üçüncü duble sonunda, bir küçük normal rakı bitirmiş gibi etki yapıyor. Çok sağlam çarpar, bir de inciri normalde sevmem ama o rakıda nasıl güzel kokuyor, tadılıyor... ahhh enfes! Yaz gelse de denizin içine masaları çekip ayaklarımızı denizin içinde çıp çıp yapa yapa mükemmel rakı sofralarında yerini alsa şu boğma rakı.

 • en "ağır içerim" diyeni bile leylâ eder. tecrübeyle sabittir. değerlidir.

 • Şu an içiyorum iki kişiye ilanı aşk ettim bide eski sevgilim mesaj atmış. hissetti mi Allah’ın belası??? Neyse ki ilk kadehte mesaj attı da biraz ağlayıp engelledim. Kafayı bulduğumda yazda ne yapardım bilmiyorum :(((

  1
 • abi çağırsana bir dem de ben alsaydım!
  belki saza söz de katardık! :)

  1
 • serbest çağrışım;
  (bkz: moonshine)

  1
 • Nasıl içiyorsunuz şunu Allah aşkına.
  Ne tadı var ne kokusu güzel.
  O kadar kötü tadı var ki bastırmak için masayı lokantaya çeviriyorsunuz.
  Ayrıca iğrenç edebiyatıniza hiç girmiyorum.

  bizi takip edin

  kırmızı elma sözlük © 2010 - 2015

  kırmızı elma sözlük, içeriği dünyanın değişik noktalarında bulunan yazarlarca oluşturulan bağımsız bir platformdur. kırmızı elma sözlük içeriği herhangi bir ön denetimden geçmeksizin yayımlanmakta ve doğruluğu garanti edilememektedir. bu web sitesinde yaratabileceği hukuki sakıncalar başta olmak üzere olumsuz bir durumla karşılaştığınızı düşünüyorsanız lütfen iletişim bölümünden kırmızı elma sözlük ekibi ile irtibata geçiniz. kırmızı elma sözlük dahilindeki her türlü içerik creative commons by-nc-nd koşulları altında lisanslanmıştır. içerik, kaynağı belirtilmek ve üzerinde değişiklik yapmamak koşuluyla ticari olmayan amaçlarla kullanılabilir.
  LGBT Pride


  webölye web design & web programming
  powered by webölye

  bir takım şeyler: iletisim / şikayet / reklam - s.s.s. - istatistikler - facebook - twitter - tumblr

  redtubevidio bokepsexfilme