ben aslında biseksüelim biliyor musunuz?

 • bu da ben giderim amım kalır'dan şok bir açıklama olarak geçsin kayıtlara.

  bir keresinde bir tane adamı çok sevmiştim. ama bu kadar yarayla benden dünya üzerindeki herhangi bir adama herhangi bir şey olamayacağı için bir kere amıp postaladım. sonra çok üzüldüm. sonra unuttum gitti. tek deneyimle biseksüel olunamayacağına dair kendimi kandırdım. benim beyanım esastır dedim, kendimi lezbiyen olarak tanımlamaya devam ettim. ama yapmayacağım artık böyle şeyler. olduğumuz şeylere sahip çıkmadığımızda, en umulmadık anda, olup da sahip çıkmadığımız şeyler üzerinden incitiliyoruz, hırpalanıyoruz, eziliyoruz. öğrenmek bitmiyor. 30 yaşında bile öğreniyoruz bu galaksiyi.

  7
 • @ben giderim amim kalir,ampa gece gece icat çıkarma kız.biseks falan değilsin hem senle daha hetero erkekleri öldürecez :)

  Bende lise de bir kıza aşık olmuştum ama ilahi aşk gibi Bir şeydi.cok iyi arkadaştik. Lakin bazen tek başımıza kalınca o benim pipimi falan ellerdi. Tabi bende tık yok.sonra sen çok iyi ve çok tatlı bir çocuksun derdi.tabi bilmiyor ibne değil olduğumu.ilerleyen yaşlarda kadınlarla debeyimlerim gönülsüz bir şekilde oldu ama en sonunda anladım ki am sevmiyorum.
  Yani demem o ki ampa hayat sert bir öğretmen. Eğitim yolları acı. Birde zaten sen kendini ne olarak hissediyorsan osun.
  Bundan kime ne.hatta bundan kendine ne :)

  2
 • Bilmiyordum ben şahsen. Dikkatimi vererek entrylerini okumamışım, affola. Hani yorum da yapamadım. insan olalım yeter ki. *

  bizi takip edin

  kırmızı elma sözlük © 2010 - 2015

  kırmızı elma sözlük, içeriği dünyanın değişik noktalarında bulunan yazarlarca oluşturulan bağımsız bir platformdur. kırmızı elma sözlük içeriği herhangi bir ön denetimden geçmeksizin yayımlanmakta ve doğruluğu garanti edilememektedir. bu web sitesinde yaratabileceği hukuki sakıncalar başta olmak üzere olumsuz bir durumla karşılaştığınızı düşünüyorsanız lütfen iletişim bölümünden kırmızı elma sözlük ekibi ile irtibata geçiniz. kırmızı elma sözlük dahilindeki her türlü içerik creative commons by-nc-nd koşulları altında lisanslanmıştır. içerik, kaynağı belirtilmek ve üzerinde değişiklik yapmamak koşuluyla ticari olmayan amaçlarla kullanılabilir.
  LGBT Pride


  webölye web design & web programming
  powered by webölye

  bir takım şeyler: iletisim / şikayet / reklam - s.s.s. - istatistikler - facebook - twitter - tumblr

  redtubevidio bokepsexfilme