aynı gün içinde en fazla kaç kişiyle seviştiniz

 • çift haneleri gören oldu mu arkadaşlar?
  benim maksimum 9 oldu :/

 • Bu 9 dediğin, grup muydu kanka?

 • Hayır! Grup seksi ahlaklı bulmuyorum. Ha yapana da saygı duyarım tabi ama bana doğru gelmiyor..

 • Neyle besleniyorsun kanka, ekmek arası cialis falan mi gömüyorsun her öğün?

  4
 • 3 kişi deyip bi taraflarımı havalandırma peşindeydim de @sancho panza, yıktı beni.9 deyip üzülüyor bide tövbest.

  1
 • nasıl yaptın anlatsana. eminim ilginç bir hikayen vardır. @sancho panza,

  1
 • @taedium vitae, @mere mera, ampam ve diğer ampalarım,
  Beni kendi maksimum günlük birlikteliklerinizle kıyaslayıp üzülüp şaşırmayın lütfen.
  Ben işim, kariyerim ve yüklendiğim toplumsal ve küresel misyonlar gereği yılın sadece birkaç günü seks için vakit ayırabiliyorum. Buda yaklaşık 4 ayda bir güne tekabül ediyor. Geçen yıl Suriyeli göçmen senkronize yüzme sporcularının Avrupa’ya iltica edebilmesi çin spor ve göç bakanları ile Zürih’te bulunacağım temasların ardından isviçre havaalanı çalışanlarının iş durdurma eylemi sebebiyle 24 saatlik bir rötarım oldu. Son model apple bilgisayarım da bagajda kaldığından aylar sonra boş vakit nedir hatırladım. Bari şu 4 aylık seks ihtiyacımı karşılarım diyerek grindr kurdum ve orada 9 swiss beyi ile münasebetlerim oldu.
  9 kişi ile aynı günde beraber olacak cinsel kuvveti bulmam sanırım manevi yönümün güçlü olmasından öte geliyor. Peygamber efendimizin cinsel performansı ile ödüllendirildim de diyebilirim. Ha yine de inandırıcı gelmiyorsa da burada yazar bir ampamız benim aynı gün içinde 9 bey ile münasebetime şahit oldu. inanmayan ve çekemeyenler mesaj kutumu şenlendirirse ilgili ampanın ismini paylaşabilirim.

  2
 • Sayı:5
  Zaman: 14 saat içinde
  Yer: Barcelona

  1
 • Allah bereket versin.

 • 4 de kaldım ama o zamanlar küçük bir ilçede yaşadığım ve böyle tanışma aplikasyonlarının olmayışı göz önüne alınınca aynı gün içerisinde sevişilecek kalitede 4 kişi bulabilmiş olmak büyük başarı bence.

  2
 • 9 neymis lan?! Hatun goturmus resmen. Valla ben 2den fazla olmadim hic onlar da ciftti zaten. En son test yaptirip klamidya kaptigimi ogrendigimden beri(cok sukur gecti ama) kili kirk yariyorum resmen

 • 9 mu? Yalanın da böylesi :)

 • @kotukadineydin,
  En son bana bulaştığında kendini rezil etmiştin şurada:
  #925797
  Şimdi kuyruk acısı mı bu hala bok atmaya çalışıyorsun.
  9 diyorsak 9. Seviştik sko. Senin hayal gücünün ötesinde olabilir. Bulaşma bana bidaha.

  1
 • rezil mi etmiştim :))) ampa kaç yaşındasın sen cidden merak ediyorum?

 • @kotukatineydin,
  insanları yaşına göre kategorize etmeyecek kadar olgunum.
  Bu sen kaç yaşındasın tarzı aşağılama yöntemi ortaokulda falan bitiyor sanıyordum. Bitmemiş demek :) az gelişmişlik zamanla azalmayabiliyor.

  Ayrıca Bir entrimde entriler dolu olmak zorunda mı allasen derken sonra insanları boş entri girmekle suçlamayacak kadar da tutarlıyım.

  Sen ise Özetle tutarsız, dengesiz ve sıkıcısın.
  Bu da sana son lafımdır. Kendini daha fazla rezil etme sen de bence.

  1
 • @androjen, bu konuda hep 1. misin?

  1
 • aynı günden kasıt 24 saatlik bir zaman dilimi ise maksimum 4 kişi (4 farklı mekan ve zamanda 4 kişi, çünkü bir de bunun orgy durumu var)
  ama yok gece 00:00'da başlayıp bir sonraki 00:00'a kadarlık süre ise bu durumda orgyleri konuşturmak lazım münih'te 6 kişiydi sanırım (tek seferde ve karanlık saunadaydı tam sayı bilmiyorum) o muallak bize kesin sayı lazım denirse, yine aynı anda gerçekleşen bir orgy ekibinde 4 kişiyle sevişmiştim Moskvada..

  1
 • Ben kalabalık sevmiyorum ya benim 2 max. Bi kere 3 olmuş gibiydi gerçi ama hiç güzel değildi o bırakıp ayrı odaya gitmiştim o yüzden onu saymıyorum

  bizi takip edin

  kırmızı elma sözlük © 2010 - 2015

  kırmızı elma sözlük, içeriği dünyanın değişik noktalarında bulunan yazarlarca oluşturulan bağımsız bir platformdur. kırmızı elma sözlük içeriği herhangi bir ön denetimden geçmeksizin yayımlanmakta ve doğruluğu garanti edilememektedir. bu web sitesinde yaratabileceği hukuki sakıncalar başta olmak üzere olumsuz bir durumla karşılaştığınızı düşünüyorsanız lütfen iletişim bölümünden kırmızı elma sözlük ekibi ile irtibata geçiniz. kırmızı elma sözlük dahilindeki her türlü içerik creative commons by-nc-nd koşulları altında lisanslanmıştır. içerik, kaynağı belirtilmek ve üzerinde değişiklik yapmamak koşuluyla ticari olmayan amaçlarla kullanılabilir.
  LGBT Pride


  webölye web design & web programming
  powered by webölye

  bir takım şeyler: iletisim / şikayet / reklam - s.s.s. - istatistikler - facebook - twitter - tumblr

  redtubevidio bokepsexfilme