ayar yerim korkusuyla entry girememe sorunsalı

 • elleri kendine ayar verme mekanizması olarak görüyordur yazık ki..düşünce ve yazma özgürlüğünüze sağlık pek sevgili ampalar.

 • bence eleştiri ve uyarı gibi "tepki"leri "ayar vermek" olarak görmekte sorun.

  neticede biri yazdığınızı okumuş ve size bir geri dönüşte bulunmuş. bu güzel bir şey değil mi ? kendi kendimize yazmak mı istediğimiz ?

  "korkarak yaşıyorsan yalnızca hayatı seyredersin" gibi de bir şey var.

 • ayar vermeyi de yasaklayın tam olsun.

  2
 • ayardan korksaydık yazar olmazdık. ama bir talebim var sadece

  anadilde ayar hakkı
  jean cyan ayari

  4
 • korkacak bişi yok, yönetime iletirseniz ayar veren erkekse zombi kadınsa çaylak yapar^^

  4
 • ayar verme, oylama, seri eksileme, seri şukulama, madem bu kadar takılırdık olduk sözlük ahalisi olarak bu durumlara açık oylama olayına dönelim kim kime ne vermiş görülsün. o zaman daha mı büyük olay çıkar yoksa aslında o zaman mı insanlar birbirine ayar vermeye korkar görmüş oluruz.

  en çok eksilenenlerde "merhaba selam" gibi saf/salak ifadeler yazdığım entrylerim eksilenmiş. götümle güldüm geçtim. bir ara seri eksilendiğim kanısına varmıştım. alayım başımı gideyim bu sözlükten demedim. neden diye sorduğum oldu ilk başlarda ama sonradan alıştım.

  sevgili kadınlar ve pipililer;
  bizler zaten bu ülkede yeterince seri eksileniyoruz. ama hiçbirimiz yaşamaktan vazgeçmiyoruz. hiçbirimiz birileri dedi diye ideallerimizden vazgeçmiyoruz. düşüncelerimiz ne ise o doğrultuda yaşamaya devam ediyoruz. kimileri içiyoruz diye eksiliyor bizi, kimileri sevişiyoruz diye. kimileri ülkenin boku çıktı dediğimiz için aşağılar gözle bakıyor bizlere. büyük bir çoğunluk kadın haklarını savunduğumuz için cadı gözüyle bakıyor bize ya da homoseksüelliğin bir tercih değil yönelim olduğunu söylediğimiz için hasta gözüyle bakıyorlar. bu kadar önemli meseleler varken sözlükte eksilenmek bana o kadar koymuyor.

  birileri benden farklı düşünüyor diye üzülmüyorum açıkçası. biz birilerinden farklı düşündüğümüz için buradayız. birbirimizi yemeden, sömürmeden, soğutmadan yaşayabilsek ne güzel ama biraz dayanaklı olmak lazım bu hayatta.

  yellow submarine'i tanımam. denk geldiğim komik & güzel entryleri oldu. avukatlığını yapmak bana düşmez. gitmesi gerektiyse gitmiştir ona da sözüm yok ama bazı şeylerin bizi bu kadar germesi beni üzüyor açıkçası. ben buradan gönderilen bir çok yazar gördüm bugüne kadar. çoğu da büyük tartışmalar yarattı. ama bu kadar sık tartışıldığı olmamıştı sözlükte. neyse konu bir süre sonra kapanırdı. artık kapanmıyor. kin mi güttük birbirimize bilmiyorum. ya da insanlar kastetmedikleri şeyleri sinir harbi ile yazmaya mı başladı bilemiyorum. umarım en kısa zamanda sorunlarımızı çözeriz.

  hepinizi seviyorum.

  2

  bizi takip edin

  kırmızı elma sözlük © 2010 - 2015

  kırmızı elma sözlük, içeriği dünyanın değişik noktalarında bulunan yazarlarca oluşturulan bağımsız bir platformdur. kırmızı elma sözlük içeriği herhangi bir ön denetimden geçmeksizin yayımlanmakta ve doğruluğu garanti edilememektedir. bu web sitesinde yaratabileceği hukuki sakıncalar başta olmak üzere olumsuz bir durumla karşılaştığınızı düşünüyorsanız lütfen iletişim bölümünden kırmızı elma sözlük ekibi ile irtibata geçiniz. kırmızı elma sözlük dahilindeki her türlü içerik creative commons by-nc-nd koşulları altında lisanslanmıştır. içerik, kaynağı belirtilmek ve üzerinde değişiklik yapmamak koşuluyla ticari olmayan amaçlarla kullanılabilir.
  LGBT Pride


  webölye web design & web programming
  powered by webölye

  bir takım şeyler: iletisim / şikayet / reklam - s.s.s. - istatistikler - facebook - twitter - tumblr

  redtubevidio bokepsexfilme