anal seks

 • bir film seyretmiştim ama adını unuttum. filmde serserilik peşinde koşan bir genç (biz ona tony diyelim, adını da hatırlamıyorum) bir başka adamı kızdırır ve öbür adam bundan intikam almak için tony'yi bir tenhada kıstırıp siker afedersiniz. çok maço ve delikanlı takılan tony tecavüze uğradıktan sonra eve gider ve intihar eder. daha sonra onun ölümünü araştırmak için şehre gelen abisi sırf tecavüze uğradığı için kardeşinin intihar etmiş olmasına anlam veremez. çünkü kardeşi intikam almaya bile çalışmamıştır. sonradan otopsi sırasında anlaşılır ki tecavüze uğrarken tony orgazm olmuştur. onu yıkan şey tecavüze uğramak değil, anal ilişki sırasında orgazm olmaktır. kendisinin gey olduğunu zannederek kendine olan inancını ve saygısını kaybeder ve intihar eder.
  oysa adli tıp uzmanının abisine de söylediği gibi, anüs etrafı insan vücudunda sinir sonlanmalarının en yoğun olduğu bölgelerden biridir ve son derece duyarlıdır. o yüzden anüs etrafındaki uyarıların en hetero erkekte bile orgazmla sonuçlanması normaldir. ama anatomi dersi görmemiş olan tony bu bilimsel gerçekten bihaber olarak kendine kıyar.

  erkek eşcinsel çiftler arasında anal sekse gelince ; yaygın kanının aksine anal penetrasyon erkek eşcinseller arasında çok nadir uygulanan bir eylemdir. bir çok eşcinsel tıpkı bekaret gibi bunu doğru zamanda ve çok özel bir kişiyle yapmak ister. kaslı, kıllı iki erkeğin öpüşmekten, sarılıp uyumaktan ve el ele tutuşmaktan hoşlanmayacağını düşünenler yanılır. genelde erkekler böyle sevişir. ama eğer kendilerini hazır hissediyorsalar bazen anal seksi de denerler ve öyle hiç de kadınların "öeeeehhh, iiğğğreeenç" dedikleri gibi birşey olmadığını bilirler. çünkü iki erkek birbirine karşı bir erkeğin bir kadına karşı olduğundan çok daha fazla sabırla, şevkatle ve anlayışla yaklaşır. ve anal seks için bunlar olmazsa olmaz kriterlerdir.

 • Beni hayal kırıklığına uğratan başlıktır.
  En beğenilen entrileri okudum ve cidden inanamadım.
  "kadınına saygısı olan erkek bunu yapmaz, yapmamalı." diye bir ifade görünce okumaktan vazgeçtim. Kendinize saygınız götünüze bağlıysa, bence sorun bu. Rıza olduğu sürece hiç bir seks aktivitesinin saygıyla bağlantısı olduğunu düşünmüyorum. Yapmayı tercih etmiyorum, sevmiyorum demek en doğal hakkınız tabii. Lütfen bu platformda rızaya bağlı cinsel aktiviteler tabu olmasın. Seksteki Tercihlerimiz burda eleştirilmesin. Lütfen!

 • önce isteyen kişinin götünde denemeli sonra yapmalı.

 • sığ insanlar tarafından bok sikmek olarak algılanan seks türü.yine bu sığ arkadaşlara göre oral seks yemek yenilen yeri sikmek,vajinal seks sidik çıkan yeri sikmek,çocukları beslemek için yaratılan memeyi sapık erkeklere emdirmek gibi tanımlarda yaparlar.
  bilimsel ve sığ olmayan tanım ise anüse penis veya çeşitli meteryaller sokularak yapılan sesk türüdür.sanıldığı gibi pis yada korkutucu değildir.gerekli temizlik yaptıktan sonra gayet nezihdir.anal seks hem heteroseksüel hemde homoseksüel bireyler tarafından gerçekleştirilir.erkek anatomisi üzerinden konuşursak anüsden giren penis veya türevleri prostatı uyararak zevk verir.hem kadın hem erkek bedeni üzerinden konuşursak,anal kaslar vücudun diğer yerlerine göre çok fazla damar ve sinir barındır.uyarılması zevk verir.belirtmekte fayda var eşcinsel erkeklerin hepsi anal seks yapmaz. yani burada eşcinsel erkekleri bok sikmekle itham ederek aşağılamak yada dalga geçmek amacındaysan hepsi için geçerli değil.

  daha fazla açıklama yapmak isterdim ama boşuna parmaklarımı yormaya değmez.

 • ben bu olayın tabulaştırılmış bir hadise olduğunu bilmiyordum kırmızı elma sayesinde öğrendim.

  kırmızı elma bana bu ülkedeki bir tabuyu öğretti.

  alenen anal seks seven kadın yoktur deniyor ve bu fikir savunuluyor burada. tüm dünya kadınları adına açıklama yapılıyor. anal seks sadece erkeklerin talebi doğrultusunda yaşanan bir cinsel ilişki yolu sanıyorsanız çok yanılıyorsunuz. bırakınız herkes nasıl zevk alıyorsa o şekilde sevişsin.

  isteyen götüne şişe soksun isteyen ağzına taşak soksun kimisi kendini kırbaçlattırsın, kimisi sikinin başının topuklu ayakkabu tarafından ezilmesinden zevk alsın.

  durduk yerde yeni yeni tabular üretmeyin memleketin başına.

 • birçok konu gibi kadınların kıçı da, leblebi tozu kadar beyni olan erkekleri ilgilendirmez.
  onları ilgilendiren için
  (bkz: prostat orgazmı)

  sen biraz kendi boklu götünü kurcala da orgazmın, zevkin tadına var, o zaman belki bu haz yoksunu ve kompleksli hallerinden arınırsın ha ne dersin kahvehane herifi?

  (bütün kompleksli ve leblebi beyinli kahvehane herifigillere hitaben yazılmıştır. bunlarla tek tek uğraşılmaz biliyorsunuz. denizde kum biter, bu oksijen ziyanları bitmez.)

 • bak hele, bak bak bak bak, bak hele.

  neymiş?
  "bok sikmek"miş.
  tanıma gel.

  2 yolu var:
  ya espiri yapıyor,
  ya da gerçekten ciddi.

  ya espri yapıyorsa:
  acilen sense of humor'unu bir doktora göstersin. güvenilir doktor arıyorsa, tanıdığım birkaç psikolog var. numaralarını verebilirim.

  ya gerçekten ciddiyse:
  kendisi de çiş sikiyordur -ki gayet doğal ;)

  bence bi' kaz dağları'na falan gidip temiz hava solusun.
  geçer.


  editoryal:
  refere edilen entry silinmiş. sıkrinşat alaydım keşke :/

 • analdan zevk alınmaz gibi saçma sapan cahilce tanılar koymayın, rektal tuşe sayesinde boşalan erkekler ne o zaman? Oradaki sinir yoğunluğunu nasıl es geçebiliyorsunuz? insan anatomisi açık, anüsün, perinenin yapısı açık. merak edene anatomi atlasları önerilir. ha yapar, yapmaz o kişiye kalmış.

  anal seks, vajinal seks kadar kolay değildir. Eğer en küçük bir denemende 'acıyor ya' ya da 'zevk alamazsın ya' deyip topu atıyorsan. Bu sen de ya da partnerinde, sabır, tecrübe ve bilgi yok demektir. Seks sadece birleşme değildir, öğrenilen bir şeydir. Acemi halinizle vajinal seks yaparsınız, vajina esnektir sizi kurtarır. Ama analda bu yemez, acıyor bilmem ne demek yerine ben bu işi bilmiyorum deyin köşenize çekilin daha mantıklı.

 • recm etmek gibi niyetim yok.sadece kelime seçimlerine dikkat etmeni rica ediyorum.anal seks geyler akla gelmesi gayet normal ki biz vajinal seks yapamıyoruz.kaldı ki bu memleketin kadınları zar zor vajinal seks yaparken.anal seks?

  ben bu szölükte yazarken dilime hiç olmadığım kadar dikkat ediyorum''sikmeli,koymalı,sokmalı' yazmıyorum.çünkü bunun doğru olmadığını düşünen insanlar var.onlara olan saygımdan ve eril dilden kurtulmak istediğimden dolayı bu cümleleri kullanmıyorum.
  eşcinsel bireyler için değerli olan bir şeyi bok sikmek olarak tanımlaman hoş değil.şimdi diyeceksin bok sikmek eşcinsel kimlikle ne alakası var diye?
  var bacım bizim kimliğimizin büyük kısmı olmasa bile götümüz ve penisimiz. kimliğimizin bir parçasına böyle hakaret vari söylemde bulunman homofobiye giriyor.

  9
 • erkeklere atmak tutmak kolay
  nasılsa ne yaparlarsa yapsınlar odaklandıkları belli
  kendi zevkleri
  istemem..yapmam..istenirse sinirlenirim
  mesele zevk almaksa
  elli tane fantaziyi geçtim de hemen buna mı geldim..

  bakirelik yüzünden kızların katlandığı erkeklerin alıştığı bir boktur bu kadın acısından
  adam gibi sevişin önce
  fantazisi sonradan gelsin ey kadınlar

 • @portakal, selam. kadın sözlüğü adı altında bazı şeylerin "bokunu çıkarmamak" lazım. sinirleniyorsan doğrudur meheheh muhabbeti ilkokulda kalmadı mı yavrucum? insanların ne yolla cinsel ilişki yaşadığı kimmmseyi ilgilendirmez. özellikle seni. hadsizliğin lüzumu yok.

  8
 • ya anal seks erkeklerin uydurması güzel olması falan. valla limonagacinindalindakikadın'ın dediği gibi. bu kadar yıl okumuşum kimseye götümü siktirtmem. siktir edin kızlar. am dururken göt neymiş. ha sevgili çok sevdiyse ayda yılda bir ama senin acı çekmene bak o da dayanamıyormuş. bence olması gereken bir şey değil. boş ver. bir sürü manyak pozisyon zilyon tane fantezi çeşidi var :)
  facesitting
  gagging
  bondage

  vs vs. :)

 • erkeklerin anal temizlik yapmadigini sananlarin sinirlerine dokunan bir konu değildir.

  önden kuyruklu oğluşlarımıza hafıza kartı görevi yapmaktır.

  prostat orgazmından alacağın zevkle ilgilen, kadının göt deliğiyle değil.

  not: böyle bir entry'de götteki boka takılan oğlanlardaki bu durum, algıda seçicilik olsa gerek. herkes kendinde olana takılıyor tabii. kıps ;)

  8
 • sevgili portakal,

  anal seks de vajinal ve oral seks gibi bir seks türüdür. anüs temiz olsun veya olmasın bu bok sikmek değildir. eşcinsel arkadaşlar tecrübe ve bilgileriyle çok güzel açıklamışlar ben o kısma girmeyeceğim.

  anal seks diyince aklına erkekler geliyorsa, bu çok yanlış. kadınlar da anal seks yapıyor. yani erkekler hakkında yazdığın şeyle bu bir değil. erkek diyince biz burda eril zihniyeti kastediyoruz, onu da sindirememişsin. erkek düşmanı falan değiliz burda. dolayısı ile erkekler hakkında yazdığın şey eril zihniyete yöneliktir ki uyarı almamışsındır. eril zihniyet erkeklere özel değildir, kadınlarda ve ya diğer cinsiyet guruplarında da vardır bu konuda anlaşalım.

  anal seks, daha çok gaylar tarafından tercih edilen bir cinsel ilişki türüdür. yani sen buna " bok sikmek :d" dersen gayları aşağılamış olursun. bu da nefret söylemini beraberinde getirir. çünkü bok sikmek dediğin şey senin gözünde kirli ve dalga geçilecek bir eylemdir. yazdığın yazıda ortada bu.  ***** sevgili dostlar vajinal ilişkide penisin girdiği yolla, işemek eyleminde kullandığımız yol ayrı. vajinal sekse çiş sikmek diyip durmayın lütfen.. penis gibi tek çıkıştan gelmiyor sıvılar, çıkış yolları ve bölgeleri farklı.


  edit: gay ve biseksüel erkeklerden bahsediyorum. cümleyi uzatmak istemedim ama içime sinmedi şuraya ekleyeyim*

  8
 • enteresan bir şekilde sanki her erkek bunu sever ve buna karşı dayanılmaz bir arzu duyar gibi bir anlayış var bazı kadınlarda. hiçbir zaman buna karşı en ufak bir ilgi bile duymadım. en ergen dönemimde porno filmlerde izlemek bile hoşuma gitmedi. bir kız arkadaşımla bir kez meraktan denedik, karşı tarafın hiç de zevk almadığını acı çektiğini farkettikten sonra hemen orada bıraktım ve bir daha da denemedim bile. en ufak zevk de almadım zaten. birlikte olduğum en arzulu ve en marjinal seks fantezileri olan kadınlarda (öyle cidden aşırı boyutta marjinal seks partnerim olmadı orası ayrı tabi) bile anal seks isteğine rastlamadım. seviştiğim kadın özellikle isterse yaparım sorun olmaz (jigoloyuz emir kuluyuz sonuçta :d) ama bunu cidden isteyecek kadına rastlayacağımı da hiç ama hiç sanmıyorum.

 • @portakal,
  Ya ne recm edeceğiz seni. Linç edilmek falan demişsin. abartma. Sadece cehaletinden kurtulmak istiyorsan yardımcı olabileceğini yazmışlar bak. Bedava eğitim fırsatı gibi bir şey.
  Ben olsam kaçırmazdım ama boka bulaşmış beyninle mutluysan yapacak bir şey Yok tabi.

 • öhöhm höhm şimdi bilenler bilir sempatik ve parasempatik sinirler var, sempatik sinirler aktive olduğunda anal seks yapmanız çok zor, çünkü vücudunuzdaki tüm delikler daralır. dolayısıyla sempatik sinir sisteminin aktive olduğu, yani gergin, stresli, heyevanlı vs olduğunuz anlarda anal seks yapmaya çalışmak çok can sıkıcı sonuçlar verecektir.

  anal seks yapmak istiyorsanız, önce gerçekten istiyor musunuz yoksa partnerinizin bu yönde baskısı vs yüzünden mi yapmaya çalışıyorsunuz bir düşünün. eğer gerçekten yapmak istediğinize karar verirseniz kendinizi mental olarak bu duruma hazırlamanız lazım. bunu en kolay kendinizi parmaklayarak yapabilirsiniz. biraz kayganlaştırıcı sürün elinize ve masturbasyon yaparken anüsünüzü okşamayı, yavaş yavaş parmağınızı sokmayı falan deneyin. anüsünüzde bir şey olması, anüsünüze bir şeyin girip çıkması hissine alıştırın kendinizi. sıra partneriniz ile denemeye geldiğinde de canınızın yanacağı düşüncesini aklınızdan çıkartın, sakin olmaya ve tadını çıkartmaya çalışın.

  şahsen ben çok nadiren anal seks yapıyorum ama yaptığımda canım yanmıyor.

  7
 • bakire olup da anal seks yapanları anlamıyorum, yani heralde sorun bende.şimdi seks zevk için yapılır ok.bakire kalmak için kendini zevkten mahrum ediyorsun ok saygım var ama anal nedir ya? zevk mi alıyosun, ne amacı var? hem bakireliğin bozulmayacak hem zevkten mahrum kalacaksan anal da yapma kardeşim.bu erkeğe yaranmanın en tatsız yolu bence, daha ağır ifade kullanmıyorum belki seveni olan kadınlar vardır diye ama yani çok anlamsız.ha acıdığını ne biliyorum, sarhoş kafayla bir kez girişimde bulundum ordan, aslında sırf meraktan yoksa bakire değildim sevişiyoduk yani.bir defa girdi sevgilim sonra ben ferya figan, yani böyle bişey olamaz, zevk alıyorum diyeni gerçekten anlamıyorum.

  6
 • @portakal, bunun esprisi yapılamaz. dediğin nefret söylemine kadar gidiyor

  5
 • @49 ne bu asabiyet sko. herkes adına mı konuşuyoruz? kendi adıma götüme sik sokturmak istemiyorum diyorum. tabu ile ne alakası var? o zaman sen de kendini kırbaçlatmıyorsun diye tabu mu diyeceğiz yanii? sen götüne bir şey sokulmasından hoşlanıyorsun diye başkası da hoşlanmak zorunda mı? zevk alan alıyordur. ben almıyorum. net. nokta.

  boş konuşuyorsun.

  5
 • Anal mm acı zevk karısık ımm

 • hayatta asla yapmam dediğim birkaç şeyden biri. damardan bile alırım ama bunu yapmam. çünkü bakireyken denedim canım çok yandı. ve dahi şahsî düşüncem şu ki, kadınına saygısı olan erkek bunu yapmaz, yapmamalı.

 • @portakal, hassas damarımıza bastın ampa
  Anüs bir damar uzantısıdır ve pek çoğumuz için en değerli en hassas damarımızdır
  Hatta olmasa hayat damarlarımızdan biri kopmuş demektir
  Eğer yetkim olsa seni eksilemekle kalmaz milli değerlere hakaretle, halkı kin ve düşmanlığa teşvik etmekle falan yargılardım ahdfjkls

  5

bizi takip edin

kırmızı elma sözlük © 2010 - 2015

kırmızı elma sözlük, içeriği dünyanın değişik noktalarında bulunan yazarlarca oluşturulan bağımsız bir platformdur. kırmızı elma sözlük içeriği herhangi bir ön denetimden geçmeksizin yayımlanmakta ve doğruluğu garanti edilememektedir. bu web sitesinde yaratabileceği hukuki sakıncalar başta olmak üzere olumsuz bir durumla karşılaştığınızı düşünüyorsanız lütfen iletişim bölümünden kırmızı elma sözlük ekibi ile irtibata geçiniz. kırmızı elma sözlük dahilindeki her türlü içerik creative commons by-nc-nd koşulları altında lisanslanmıştır. içerik, kaynağı belirtilmek ve üzerinde değişiklik yapmamak koşuluyla ticari olmayan amaçlarla kullanılabilir.
LGBT Pride


webölye web design & web programming
powered by webölye

bir takım şeyler: iletisim / şikayet / reklam - s.s.s. - istatistikler - facebook - twitter - tumblr

desi porn vidio bokep xxx video

malay porn

daily hd porn