ampalar yardım

 • Ab negatif kan aranıyor, istanbul'da olan bir ampa var mı, ya da tanıdık????? A negatif, b negatif, 0 negatif de mümkün.

  1
 • @messalina ampa umarım aradığınız kanı bulmuşsunuzdur ve işe yaramıştır.

  Şimdi benim yardım konuma gelecek olursak; işyerindeki çalışma arkadaşlarımla ve yöneticimle daha doğrusu ofiste herkesin herkesle bir takım sorunları var. Şöyle, yemek, temizlik ve telefon bakma işlerine bakan ablamız lafı çok seviyor, yöneticimiz yani patronumuz da konuşmayı çok seviyor, ben ise hiç hazzetmem çok konuşmaktan, diğer arkadaşlar da evet konuşkanlar ama bizim sorunumuz her yeni mezun işe yeni başlayan avukatla bu yemekçi ablamızın arayı tutturması yani kaynaşması, bol bol dedikodu kıvamında muhabbetler etmeleri, yani hepsinin ağzı laf kokuyor. Yemekçi ablamız telefonla da çok konuşuyor. Hani işini iyi yapıyor. Övüyoruz falan ama abla yeri geliyor kulağında telefon çay servisi bile yapabiliyor. Beğenirseniz böyle der gibi. Bugün hatta patron ofise geldi, kapıda hala telefonda görüşme yapıyor, yapıyor yapıyor ve sonra konuşursun diye işaret yapmak zorunda kaldım artık. Burnundan da kıl aldırmayan cinsten. Gel zaman git zaman bu ofis avukatlarıyla olan dedikodulu dedikodusuz bütün sohbetleri patronun gözüne batıyor. Çünkü çok abartıldığını düşünüyorum. Ben ofis yöneticisi gibi birşey olduğum için, kendimi bu olanların önünü alamadığım için suçlu hissediyorum. Özetle durum bu, insanları kırmadan, onlara tatlı tatlı nasıl geçirebilirim ampalar? Anlasınlar ve ofis kurallarına uymayı öğrensinler. Bir yardım edin bir taktik verin.

 • @bezra, Ne yaparsanız yapın iyi niyetli tavrınız değişmedikçe o ofisten bir cacık olmaz. Yakında çalışan emekçi abla bir koşu tarhana yapıver a kızım dese şaşırmayın. Mümkün mertebe gölgenizi hissettirin. Kurallar olmazsa kuralsızlık baş gösterir buda kaos, paradoks, botoks derken muhtemeldir ki ofis kadınlar hamamına döner. Hele hele dedikodu işin içine girdiyse haliniz yaş. işte bu yüzdendir ki sigara odaları komple iptal edilsin shhdhfjf

  1
 • @bezra, ampa karşına alıp hepsini konuşçaksın yapacak bi şey yok, bize anlattığın gibi tatlı tatlı anlatacaksın

  1
... tümü ...

  bizi takip edin

  kırmızı elma sözlük © 2010 - 2015

  kırmızı elma sözlük, içeriği dünyanın değişik noktalarında bulunan yazarlarca oluşturulan bağımsız bir platformdur. kırmızı elma sözlük içeriği herhangi bir ön denetimden geçmeksizin yayımlanmakta ve doğruluğu garanti edilememektedir. bu web sitesinde yaratabileceği hukuki sakıncalar başta olmak üzere olumsuz bir durumla karşılaştığınızı düşünüyorsanız lütfen iletişim bölümünden kırmızı elma sözlük ekibi ile irtibata geçiniz. kırmızı elma sözlük dahilindeki her türlü içerik creative commons by-nc-nd koşulları altında lisanslanmıştır. içerik, kaynağı belirtilmek ve üzerinde değişiklik yapmamak koşuluyla ticari olmayan amaçlarla kullanılabilir.
  LGBT Pride


  webölye web design & web programming
  powered by webölye

  bir takım şeyler: iletisim / şikayet / reklam - s.s.s. - istatistikler - facebook - twitter - tumblr

  redtube