adnan oktar'ın gözaltına alınması

 • 11 temmuz 2018 tarihinde kendisi ile bilirkte 200'ün üzerinde destekçisini de mali polis tarafından, suç örgütü kurmak, cinsel istismarda bulunmak gibi suçlardan dolayı göz altına alınması olayıdır..
  Eski kediciklerden birisinini açıklaması şu şekilde:
  Adnan Oktar örgütünden ayrılmış biri olarak söylüyorum, KEDiCiK kelimesi ile konuyu hafifletmenizi tavsiye etmem. Vitrinde masum görünen bu kadınların bir kısmı çift silahla geziyorlar. Türlü suçlara karıştıklarına şahidim.

  Adnan hocanın da "Bu operasyondan Tayyip beyin de içişleri Bakanı'nın da haberi olduğunu düşünmüyorum. Kırgın değilim ama şaşkınım." beyanı kafalarda "ulan ne biçim memleket olduk böyle yea" sorularını sorduruyor..

 • yıllık rüşvetini geciktirmiştir

 • başlığı anlayamıyorum. düzeltin de bir şeyler yazayım altına. yazacaklarım bu yazım hataları ile anılsın istemiyorum.

  not: @astral, ne olur olayı kişisel algılama olayı! -_- :))) senin hatan yok. sadece ben ilkesel olarak yazım yanlışı bulunan başlıklara yorum yapmıyorum. sorun sende değil yani, bende de değil. sorun kimsede değil, yanlış anlama.

  2
 • Yeter artık !
  solcuların iki yüzlü olması Sebebiyle pek umursamadığı, hatta oh olsun dediği gözaltı. Sonra adalet hukuk diye ortada dolaşırlar. Bugün ülkenin sevilen bir değeri haksız şekilde gözaltına alınınca sırf evrime inanmayan dindar bir playboy olduğu için zil takıp oynayacaklar.
  E pes be!

 • Bütün cemaat liderlerini alıp toplayıp atsınlar artık. El birliğiyle içine ediyorlar ülkenin.

 • başlık düzeltilmiş. yazayım da sözünde durmadı demesinler. Türkiye'nin bok çukuruna doğru yuvarlandığının farkındaydım ama bu kadarı da pes valla. adnan da mı fetö? ama asıl mesele şu ki en büyük örgüt şu anda türkiye'yi ele geçirmiş durumda. ve ama ama da yönetiyorlar. böyle bir mesele varken herkesin adnan'ın gözaltına alınmasını konuşması iktidardakilerin bir halkın önünne bir yem diye de düşündürtmüyor değil. ve başarılı da görünüyorlar. Görülen o ki herkes bir rahatladı. iktidarın gündeminizi oluşturmasına müsade ederseniz geleceğinizin, davranışlarınızın ve duygularınızın ipini de kendi elinizle iktidarın eline vermiş olursunuz. Therefore, bu tür yemlere kanmayınız.

  tabi eğer tek ilgilendiğiniz konu buysa ve kişisel gündeminizde yer alan biriyse bir şey diyemem.

  @sancho panza, görünen o ki adnan'ı gündemine almışsın. meraktan sadece? senin de mi kasetlerin var onda?

  1
 • Reis istediğini aldı bir kere.
  Kendisinden gayrı herşeyi saf dışı edecek.ve buna en göze çarpanindan başladı.
  Yakında tüm cemaatlerin sonu gelecek.

  1
 • Adnan oktar hakkında bugüne kadar gerek yanına aldığı kişilerin ailelerinin anlatımlarına, gerek kendi televizyon kanalına ve yayınladığı kitaplara, gerek evinden çıkan mühimmata gerekse geçmişine bakarak yargılanması için yeterli sebepleri fazlasıyla karşıladığı görülebiliyor. Ben bu adamın hayatına bakınca “nasıl olur, neden gözaltına alınır” diyemiyorum.

  Zannetmiyorum ki aslında olmayan uydurulmuş delillerle gözaltına alınmış olsun. Olsa olsa “zamanı gelsin diye bekletilmiş deliller” yoluyla hakkında işlem yapılmıştır. Tek problem olan şey de bu bence bu olayda, neden bu zamana kadar bekleniyordu?

  Yoksa, sırf evrim karşıtı olduğu için gözaltına alınmasına seviniliyor demek için adnan oktar’ı dün tanımış olmak gerekiyor.

 • Daha yargılamadan mal varlığına el konulmuş. Evcil hayvanları sokağa salınmış. Hayvan düşmanları ve servet düşmanı solcular kına yaksın.

 • fazla ütopik olsa da şahsi düşüncem olayın tamamen ekonomi ile alakalı olduğu yönünde. Bolca parası olan (hiç reklam vermeden sürekli yayın yapabilen bir televizyon kanalına sahip olabilecek kadar) bu Ednan bey türkiye'deki diğer cemaatler arasında en harcanabilecek durumdaydı, dolayısıyla recep ağabeyleri parayı azcık azcık almaktan sıkıldı ve boka sarmasının önüne geçemedikleri ekonomiyi bir süre daha ayakta tutabilmek adına tüm parayı tek seferde alayım dedi. Para bitene kadar birbirlerine dayı dediler sonra büyük ayı küçük ayıyı yedi :D (no shades thrown to our beloved bears )

  bizi takip edin

  kırmızı elma sözlük © 2010 - 2015

  kırmızı elma sözlük, içeriği dünyanın değişik noktalarında bulunan yazarlarca oluşturulan bağımsız bir platformdur. kırmızı elma sözlük içeriği herhangi bir ön denetimden geçmeksizin yayımlanmakta ve doğruluğu garanti edilememektedir. bu web sitesinde yaratabileceği hukuki sakıncalar başta olmak üzere olumsuz bir durumla karşılaştığınızı düşünüyorsanız lütfen iletişim bölümünden kırmızı elma sözlük ekibi ile irtibata geçiniz. kırmızı elma sözlük dahilindeki her türlü içerik creative commons by-nc-nd koşulları altında lisanslanmıştır. içerik, kaynağı belirtilmek ve üzerinde değişiklik yapmamak koşuluyla ticari olmayan amaçlarla kullanılabilir.
  LGBT Pride


  webölye web design & web programming
  powered by webölye

  bir takım şeyler: iletisim / şikayet / reklam - s.s.s. - istatistikler - facebook - twitter - tumblr

  redtubevidio bokepsexfilme